-9%

Верстат для заточування свердел MAST Metalltechnik M-DG13 230V
20 950 ₴
18 980 ₴
- В наявності
- Код: M-DG13 230V
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Верстат для заточування свердел MAST Metalltechnik M-DG13 230V призначений для свердел діаметром 3-13 мм. Заточування здійснюється під кутом 90-135°, а стопорні пристрої забезпечують точність кута. Проста, міцна конструкція і легка та зрозуміла експлуатація забезпечують тривалу службу і зручне використання верстата. Живлення від напруги 230 В.
Двигун потужністю 120 Вт забезпечує обертання шліфувального круга зі швидкістю 4800 об/хв. У стандартній комплектації верстат поставляється з алмазним кругом, при необхідності шліфувальний круг можна легко замінити. Компактний розмір і вага усього 9 кг дозволяють використовувати верстат будь-де і легко його транспортувати.

Особливості верстата:
- Для свердел діаметром 3-13 мм
- Заточування під кутом 90-135°
- Заточка ріжучої кромки і затиловка, БЕЗ підточування перемички
- Стопорні пристрої для точності кута заточування
- Двигун 120 Вт
- Швидкість обертання шліфувального круга - 4800 об/хв
- CBN круг у стандартній комплектації
- Легка заміна шліфувального круга
- Компактний розмір і невелика вага
- Легка і зрозуміла експлуатація.


Технічні характеристики
Потужність двигуна 120 Вт Вага 10/11 кг Напруга 230 В Кут заточування 90-135 Оберти заточувального диска 4800 об/хв Транспортні габарити 280x140x160 мм Діапазон діаметрів для заточування 3-13 мм Кількість цанг 11 шт


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 0.18 кВт |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оберти шпинделя (об/хв) | 4800 |
| Розміри спіральних свердел Ø (мм) | 3-13 |
| Максимальна швидкість заточування (м/с) | 21 |
| Кут заточування ° (градуси) | 90 - 145 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 980 ₴








