
Дискова фреза JULIA HSS DM05 VAPO 275х2,0х32 мм, пила по металу
4 519 ₴
- В наявності
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Дискові відрізні фрези для металу Julia HSS Dm05
275х2,0х32 мм, штифтові отвори 2/8/45 + 2/11/63
Дискові відрізні фрези для металу зі швидкорізальної сталі (5% вміст молібдену) підходять для різання сталей і сплавів із межею міцності 500 — 800 Н/мм2. Відрізні фрези HSS DMo5 використовуються на ручних, напівавтоматичних і автоматичних відрізних верстатах для різання труб і профілів діаметром до 200 мм. Номенклатура продукції містить фрези діаметром від 160 до 620 мм із товщиною диска від 1 до 6 мм і формами зуба A, AW, B, BW, C, BR (стружколом).
Поверхня VAPO
Покриття, отримане внаслідок окиснення, що являє собою оксидну плівку з мікропорами, завглибшки до 3 мкм, що дає змогу зняти поверхневі напруги у фрезі після механічної обробки та забезпечує найкраще охолодження. Підходить для різання труб усіх типів і заготівок суцільного перерізу з конструкційних сталей.
Кількість зубів нарізається відповідно до технічного завдання замовника


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | JULIA |
| Країна виробник | Італія |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Поперечне пиляння |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 275 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Основні | |
| Вага | 2 |
| Тип | Ручний |
| Максимальна ширина пропилювання | 6 мм |
- Ціна: 4 519 ₴




