
CMT 938.380.11 Фреза HM R=12,7 D=38,1 I=19 S=8
3 673 ₴
- В наявності
- Код: 938.380.11
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Якщо Ви шукаєте інструмент, який допоможе заощадити час і гроші, забезпечивши при цьому ідеально оброблену поверхню після фрезерування, тоді Вам потрібно придбати фрезу даної серії.
Високоякісна сталь корпусу та твердосплавні ножі забезпечують довговічність та витривалість. Як і всі інші інструменти СМТ, фреза покрита запатентованим помаранчевим покриттям P.T.F.E., яке запобігає прилипанню смол, клею, пилу.
Фреза ідеально відбалансована, що є запорукою надійної та точної робити. Широкий вибір розмірів дає великі можливості їх використання.
Характеристики
Тип кінцевої фрези Кромкова радіусна
Підшипник Нижній підшипник
Діаметр кінцевої фрези (мм) 38,1
Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) 8
Робоча висота кінцевої фрези (мм) 19
Оберти кінцевої фрези Праві
Зубів кінцевої фрези (шт) 2
Радіус кінцевої фрези (мм) 12,7




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Корпус |
| Обробка матеріалу | HPL(компакт пластик) |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 28.6 мм |
| Довжина робочої частини | 12.7 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 8 мм |
- Ціна: 3 673 ₴









