
P01.Пила D=350 F= 30 Z=108 K/P=3,5/2,5 NS PH03 для поперечного пиляння деревини
4 864 ₴
- В наявності
- Код: 285.108.14M
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
P01.Пила D=350 F= 30 Z=108 K/P=3,5/2,5 NS PH03 чистий різ
Для поперечного розпилу зі збереженням оптимальної якості матеріалу. Обладнання : Настільні циркулярні пилки Форматно-розкрійні верстати Торцювальні пилки Матеріали для розпилу: М’яка деревина Тверда деревина Фанера, шпоновані плити Особливості диска: Виготовлений з твердосплавними зубцями CERATIZIT. Спеціально оптимізовані для якісного поперечного розпилу (Cross Cut) з низьким рівнем шуму (Noise Reduction).
Характеристики
Призначення пильног диска Деревина/Фанера
Зовнішній діаметр пильного диска 350
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 108
Пропил пильного диска 3,5
Товщина пильного диска 2,5
Тип заточки зубів WZ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Itatools |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Кількість зубів | 108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 864 ₴

