
СМТ 271.216.36M Пила HM D=216 F=30 Z=36N K=1,8/1,2
1 922 ₴
- В наявності
- Код: 271.216.36M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Пили серії ITK PLUS з тонким пропилом для поперечного і поздовжнього розпилу. Комбінація тонкого різу, "перемінно-скошених" зубів, мікрозернистого твердого сплаву і тришарового біметалічного припою, сприяють мінімальній кількості відходів і мінімальному навантаженні на Ваш диск і Вашу пилу.
P.T.F.E. покриття диска, з вмістом тефлону, запобігає налипанню стружки, смоли і нагару на корпус.
ЗАСТОСУВАННЯ: Для поздовжнього і поперечного різу. Особливо підходить для невеликих елементів.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні циркулярні пили, куторізки, електроінструмент, акумуляторні пили.
МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, фанера.
Характеристики
Зовнішній діаметр пильного диска 216
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 36
Пропил пильного диска 1,8
Товщина пильного диска 1,2
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 10° ATB + 8° Shear
Кут атаки пильного диска α -5° Neg.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обробки | Поздовжнє пиляння |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Кількість зубів | 36 |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Товщина | 1.8 мм |
- Ціна: 1 922 ₴




