
Гільйотинні ножиці ручні FDB Maschinen MS 1000
9 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 826867
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
FDB Maschinen MS 1000:
Ручні гільйотини шабельного та важільного типу призначаються для прямолінійного різання вручну (ножним або важільним приводом) смугового або листового металу. Обладнання цього типу використовується в умовах приватного та дрібносерійного виробництва. Завдяки своїй мобільності, простоті конструкції та доступній ціні, гільйотини активно використовуються в майстернях для навчання інженерів і операторів.
Особливості FDB Maschinen MS1000:
Стійка конструкція;
Точне різання м'яких металів;
Тривалий термін експлуатації завдяки поворотним лезам;
Підходить для різання цинку, латуні, міді, свинцю, пластмас;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна товщина листа | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Гільйотина |
| Тип приводу | Ручний |
| Загальні параметри | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 1380 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага верстата, кг | 44 |
| Довжина ножа (мм) | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 599 ₴

