
ТОКАРНО-ГВИНТОРІЗНИЙ ВЕРСТАТ FDB MASCHINEN TURNER 410X1500W-DPA
766 000 ₴
- В наявності
- Код: 827208
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Універсальний токарно-гвинторізний верстат FDB Maschinen Turner 410x1500W-DPA з прискореним переміщенням супорту призначений для оброблення врівноважених заготовок і деталей тіл обертання з граничним діаметром 410 мм і завдовжки до 1500 мм.
Апарат характеризується жорсткою станиною, що забезпечує мінімальне биття шпинделя, і надійністю, що забезпечує тривалу безперебійну роботу обладнання.
Завдяки технології нагартованої середньочастотної індукції була досягнута висока міцність напрямних станини.
Зручне розташування органів керування робить роботу з токарно-гвинторізним верстатом зрозумілішою й інтуїтивнішою.
Модель FDB Maschinen Turner 410x1500W-DPA досить простий в обслуговуванні та експлуатації, і застосовується в умовах серійного, дрібносерійного та штукового виробництва.
Особливості токарно-гвинторізного верстата FDB Maschinen Turner 410x1500W-DPA:
• Пристрій цифрової індикації 3 осьове;
• Двовісне подавання супорта з джойстиком маніпулятором (Убудова прискореного переміщення супорту) Загартовані та шліфувальні напрямні станини;
Кінець шпинделя Camlock ASA D1 — 6”;
Радіальне биття шпинделя менш ніж 0,015 мм;
Загартовані шліфовані шестерні та вали, що працюють у олійній ванні;
Поздовжня та поперечна подавання супорту;
Наочні ручки керування коробками швидкостей;
Центральна система змащення супорту;
Механізм вимкнення поздовжньої подачі супорту з 4 регульованими ексцентриками;
Система подавання СОЖ із дозувальним краном;
Спіральний кожух ходового гвинта;
Механічне гальмо шпинделя;
Різьвідказник;
Вироблено згідно з нормами DIN 8606.
Технічні характеристики:
Двигун, кВт (380 В ~ 50 Гц) 5,5
Найбільший діаметр оброблюваної деталі, мм 410
Найбільший діаметр оброблення над супортом, мм 224
Найбільша довжина оброблюваної деталі, мм 1500
Висота центрів, мм 210 Ширина станини, мм 300
Частота обертання шпинделя, об/хв 25-2000
Кількість ступенів вперед/назад 12/12
Внутрішній конус шпинделя МK 6
Приєднувальна поверхня шпинделя Camlock ASA D 1-6”
Діаметр наскрізного отвору в шпинделі, мм 58 Грани кроку нарізуваних метричних різь (кол-во крок), мм 0,2 — 14 (39)
Грани кроку нарізуваних дюймових різі (кол-во кроків), ниток/дюйм 2 — 75 (45)
Грани кроку нарізуваних модульних різь (кол-во крок) 0,2 — 3,5 (18) Межі кроку нарізуваних трапецеїдальних різь (кол-во крок) 8 – 128 (21)
Внутрішній конус пінолі задньої бабки МK 4
Переміщення пінолі задньої бабки 120 мм
Висота державки різця, мм 25
Поздовжнє подавання, мм/об 0,05 — 1,7
Поперечне подавання, мм/об 0,025 — 0,85
Габаритні розміри, мм 2750х1080х1340
Вага верстата, кг 1920
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Відстань між центрами | 1500 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Діаметр обробки над станиною | 410 мм |
| Діаметр отвору шпинделя | 58 мм |
| Кількість швидкостей шпинделя | 12 шт. |
| Потужність двигуна подачі | 5.5 кВт |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1920 кг |
| Висота | 1340 мм |
| Довжина | 2750 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота центрів, мм | 210 |
| Довжина виїмки станини, мм | 250 mm |
| Потужність двигуна приводу подачі СОЖ, кВт | 0.1 |
| Потужність двигуна приводу шпинделя, кВт | 4 (5,5) |
| Найбільша довжина обробки, мм | 1500 |
| Найбільший діаметр обробки над станиною, мм | 410 |
| Найбільший діаметр обробки над супортом, мм | 224 |
| Напруга живлення, В | 380 ~50Гц |
| Частота обертання шпинделя, об/хв | 25 – 2000 |
| Частота, Гц | 50 |
- Ціна: 766 000 ₴









