Продавець ТОВ "Камі-7" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
68 відгуків
ТОВ "Камі-7" Меблеве обладнання - Інструмент - Сервіс
+380676184408
+380676140456
+380676184408
+380995506720
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Автоматична стрічкова пилорама горизонтальна ПЛП-ЄС+ продуктивність до 20 метрів кубічних

 • Під замовлення, 30 днів

511 499 грн.

+38067618-44-08
 • +380676140456
  Обладнання для корпусних меблів
 • +380676184408
  Загострення інструмента, viber
 • +380995506720
  Бухгалтерія
 • +380676180256
  Відділ продажу інструменту, viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автоматична стрічкова пилорама горизонтальна ПЛП-ЄС+ продуктивність до 20 метрів кубічних
Автоматична стрічкова пилорама горизонтальна ПЛП-ЄС+ продуктивність до 20 метрів кубічнихПід замовлення, 30 днів
511 499 грн.
+38067618-44-08
 • +380676140456
  Обладнання для корпусних меблів
 • +380676184408
  Загострення інструмента, viber
 • +380995506720
  Бухгалтерія
 • +380676180256
  Відділ продажу інструменту, viber
Купити

Опис

Стрічкова пилорама ПЛП-ЄС, одна з небагатьох стрічкових пилорамавстраиваемых в потік.

Особливості: Пилорама стрічкова об'єднується в лінію з багатопильні верстатом і особливо з продольнопильным напівавтоматом (кромкообрезным) СПО-Р7.

Така комбінація деревообробного обладнання (стрічкова пилорама, багатопильний верстат, кромкообрізний) разом з системою передавальних і завантажувально-розвантажувальних пристроїв дозволяють зміну розпиляти до 40м3 круглого лісу на обрізну дошку двома операторам і двома підсобними робітниками.

Одна стрічкова пилорама ПЛП-ЄС за рахунок механізації столу - приводного кантувача, пневмозажима колоди, пневмоподъемника-рольганга, для торцевої розвантаження колоди, механізації завантаження колоди і маніпулятора напівавтомата, автоматичної подачі, автоматичної установки на розмір, простоти управління (кнопками) в зміну забезпечує розпилювання до 20 м3 лісу.

Розпилювання до 20 куб. м круглого лісу визначається наступними факторами. Чисте час на розпилювання в умовах нормальної організації виробництва для пилорам, які працюють вузькими пилками (до 50 мм) становить до 30% загального фонду часу роботи.Решта 70% і більше часу займає допоміжний час.

Тут і знаходиться основний резерв продуктивності:
1. Завантаження колоди здійснюється з накопичувача і электромеханикой.
2. Колода закочується на стіл пилорами і центрується невеликим підйомом кантувача.
3. Фіксація сцентрированного колоди пневматичними затискачами простим натисненням тумблера.
4. Необхідне кантування колоди здійснюється без маніпулювання важелями, як на більшості пилорам, які мають кантувач. Процедура проста:- натискання кнопки - колода піднімається над рамою за кілька секунд;- натискання кнопки - колода обертається ланцюговими захопленнями до потрібного положення спиляної пласти за кілька секунд;- натискання кнопки - колода опускається на стіл пластью або іншою поверхнею за кілька секунд.
При роботі з електромеханічним кантователем:- не відбувається ніякого удару пласти об стіл, що дозволяє зберігати її параметри точності;- не вимагається високих навичок оператора;- економиться значна частка допоміжного часу;- не потрібні фізичні зусилля оператора і помічника;- повна безпека роботи.
5. Зняття дошки або бруса зі столу пилорами проводиться за допомогою маніпулятора без будь-яких фізичних зусиль.Робота оператора полягає в тому, щоб:- під час розпилу провести захоплення дошки або бруса маніпулятором;- по закінченні розпилу, після спрацьовування кінцевого вимикача, включити подачу маніпулятора на стягування дошки;- після включення подачі маніпулятора включити прискорене повернення пильного вузла у вихідне положення. При цьому швидкість знімання дошки перевищує швидкість повернення пильного вузла.Особливо це важливо при зніманні дощок товщиною більше 50 мм і бруса, мають дуже велику вагу.Поєднання зняття дошки з поверненням каретки значно економить допоміжний час.Дошки і брус знімаються на рольганг, який може бути входом в многопил або в кромкообрізний верстат-напівавтомат, або в той та інший верстати одночасно, тобто брус – в многопил, дошки в кромкообрізний.
6. Механізований стіл також обладнується центратором для підготовки 3-х кантного або 4-х кантного бруса, що економить допоміжний час.
7. Для знімання дуже важкого бруса в механізований стіл монтується пневмоподъемник - рольганг, з тим, щоб не стягувати брус безпосередньо по столу.
Автоматична плавнорегулируемая подача не вимагає контролю оператора за процесом різання. Зусилля на пилці контролюється і подача змінюється автоматично: при проходженні сучків - зменшується, після проходження - збільшується до оптимального значення, не приводить до появи хвиль на дошці.За рахунок автоматичної подачі пила не перевантажується, а отже, не дає хвилю при розпилюванні. Відсутність перевантажень пили, в доповнення до плавної роботи пружинного механізму натягу, сприяє тривалому терміну служби правильно підготовлених пив. Одна пила, як правило, виробляє не менше 70-80 м3.
Оператор під час пиляння виконує допоміжні операції - готує наступне колода, прибирає дошки і відходи, проводить розрахунки з оптимального розкрою деревини.

Стрічкова пилорама ПЛП-ЄС об'єднана в потокову лінію з кромкообрезным верстатом напівавтоматом СПМ-К2 дозволяє виробляти до 2 куб. м на годину обрізної дошки експортного класу, а комбінація ПЛП-ЄС і СПМ-К2 і багатопильний верстат вдвічі збільшує вихід обрізної дошки.

  

 

 

Додаткове обладнання використовується для підвищення ефективності роботи лісопильного устаткування. Це ряд пристроїв, яких немає в базовій комплектації верстатів.

 1. Електромеханічний підйомник-кантувач колоди.

Це обладнання додатково встановлюють у рамі верстата (в заводських умовах). Підйомник-кантувач використовується, відповідно, для підняття колоди над станиною і повороту - кантования. Головна особливість цієї системи кантования – те, що колода або брус повертається на будь-який кут, а також опускається на станину без пошкоджень країв та поверхні. Це має особливе значення в процесі виготовлення бруса, обрізних матеріалів, а також розпилюванні колод (в розвал), мають великі діаметри.

2. Навісний пристрій аспірації

Встановлюють на каретку верстата. Призначення даного пристрою - видалення пилу в зоні різання. Це дозволяє розпилювання не тільки природно вологого, але і сухого кругляка твердих листяних порід, уникаючи при цьому порушень санітарних норм. На ПЛП-МУ це обладнання не встановлюється.

3. Масштабна лінійка циферблатного типу.
Встановлюється на каретку верстата. Вона дозволяє з точністю до 0,1 мм (тобто набагато більшою, ніж штатна лінійка) встановити розмір відпилюваного дошки, бруса і т. д. Встановлюється тільки на верстат ПЛП-М.

4. Дебаркер


Встановлюють на пильний вузол пилорами. Це пристрій призначений для того, щоб очищати колоди від кори в районі входу в нього пилки. Дебаркер допомагає підвищити стійкість пилки, скоротити частоту замін і тим самим підвищити продуктивність пилорами. Призначений для установки на будь-яку модель стрічкопилкових верстатів ПЛП.

5. Пристрій кріплення коротишів.
Встановлюється на рамі верстата. Призначається для кріплення коротишів – дозволяє кріпити одночасно два коротиші довжиною в межах 0,5-2,2 м. Зазвичай використовується у виробництві піддонів з «дров» - коротких колод малих діаметрів, а також тарної дошки. Підходить для всіх моделей стрічкопилкових верстатів ПЛП.

6. Пневмозажим колоди.
Це обладнання додатково встановлюють у рамі верстата - паралельно з штатними затискачами (механічними). Воно допомагає зробити затиск колоди на рамі більш швидким, цим збільшуючи продуктивність верстата. На модель ПЛП-М не встановлюється.

Параметр Значення
Діаметр колоди, мм  
- без кантования, мм - з кантованием, мм 800 1000
Товщина выпиливаемого бруса, мм (не більше ніж) 220
Товщина відпилюваного дошки, мм (не більш ніж) 2
Довжина дошки, мм 1200 ... 4500 / 6200
Точність пиляння, мм (не гірше) 0,5 / 1000
Діаметр шківів, мм 600
Стрічкова пила, мм 4270 + 30 х 32 ... 40
Швидкість різання, мс 35
Швидкість подачі, м / хв 4 .. 20
Встановлена потужність, кВт 11
Габарити верстата, мм (при довжині розпилювання 6200) 8000 х 2000 х 2700
Маса верстата, не більше, кг 1200

Характеристики

Основні
Вид пилорами  стрічкова
Тип пилорамиОднопідлогова
СтанНове
Країна виробникУкраїна

Інформація для замовлення

 • Ціна: 511 499 грн.