
Горизонтальна пилорама "Фермер" ПЛП-80 Б (бензинова)
111 000 ₴
- Під замовлення
- Код: ПЛП-80 Б
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальна пилорама "Фермер" ПЛП-80 призначена для поздовжнього розпилювання круглого лісу на обрізні і необрізні пиломатеріали. Головною перевагою пилорами є її невеликі габарити і вага, що дозволяє використовувати пристрій в підсобних господарствах, столярних цехах або на будівельних майданчиках. Пилорама "Фермер 80" зручна при транспортуванні, так як завдяки розбірний конструкції легко поміщається на піддоні. На стрічкопильному верстаті ПЛП-80 можна розпилювати круглий ліс діаметром до 800 мм, при цьому витра пального становить 1,5 л/г. Пилорама може комплектуватися рамою довжиною 6 або 8 метрів.
Стандартно 8 м.
| Максимальний діаметр колоди | 800 мм |
| Максимальна ширина розпилу | 640 мм |
| Мінімальна товщина дошки | 3 мм |
| Максимальна товщина дошки | 250 мм |
| Точність розпилу | 1 мм/1м |
| Товщина розпилу | 2-3 мм |
| Швидкість різання | 5 куб.м./зміна |
| Потужність | 18 к.с. |
| Стрічкова пила | 3640 X 35 X 0.9мм |
ОПЦІОНАЛЬНО:
Дебаркер (фреза для підріза кори): +17500 грн
Рама 6 м (замість стандартних 8 м): - 1500 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Вид пилорами | стрічкова |
| Максимальний діаметр диска | 800 мм |
| ЧПУ | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 000 ₴



