
Virutex FR129VB Фрезер для встановлення прихованих завісів
47 649 ₴
- В наявності
- Код: FR129VB
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Спеціальний інструмент для формування посадкових місць під більшість типів дверних петель на полотні дверей і дверної коробки. Забезпечує легку установку 3 або 4 петель на двері (незалежно від сторони відкривання) без необхідності проведення вимірів і нанесення розмітки.


Фрезер оснащений двопозиційним обмежувачем глибини занурення фрези для фрезерування обох глибин під встановлення прихованої петлі з одного встановлення інструменту, без необхідності заміни шаблону. Крім того, фрезер дозволяє формувати посадкові місця для встановлення практично будь-яких типів традиційних (карткових) петель.
Крім розширення функціональних можливостей, новий фрезер отримав більш потужний двигун (1000 Вт) з электронним регулюванням частоти обертання і підтримання обертів під навантаженням, а також поліпшену конструкцію механізму фіксації, надійно утримуючу інструмент на оброблюваній деталі без ризику пошкодження її поверхні. Збережена зручна і швидка установка шаблону, достатньо встановити шаблон в каретку фрезера і зафіксувати за допомогою пружимних засувок.


Фрезер поставляється в транспортувальному боксі.
|
Параметр |
Значення |
|
Подвійна ізоляція |
|
|
Потужність: |
1000 W |
|
Частота обертання: |
14000 - 27000/min |
|
Цанговий затиск, Ø: |
8 mm |
|
Діаметр фрези, макс.: |
32 mm |
|
Макс. розмір петлі: |
165x74 mm |
|
Глибина фрезерування: |
11 mm |
|
Глибина фрезерування (з комплектом для прихованих петель) |
40 mm |
|
Макс. ширина відкриття затиску: |
200 mm (250 mm*) |
|
Хв. ширина відкриття затиску: |
33 mm |
|
Вага: |
4,3 Kg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virutex |
| Вага | 4.3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 47 649 ₴









