
ЦПП-45 ТОРЦЮВАЛЬНИЙ ПОПЕРЕЧНИЙ ВЕРСТАТ, ПНЕВМАТИЧНИЙ
50 500 ₴
- Под заказ
Отправка с 01 июня 2026+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначений для поперечного розкрою дошки і бруса, подача пилки здійснюється пневмоприводом.
Додаткова опція:
- рольганг будь-якої довжини (+2900 грн/м)
- лазерний імітатор відрізу
Простий і надійний круглопильний поперечний верстат "ЦПП-45" призначений для поперечного розкрою дошки або бруса. Подача пили і фіксація дошки здійснюється одночасно, пневматичним методом, що полегшує виробничий процес. Крім цього, є можливість плавного регулювання швидкості подачі пили. Пилку приводить в дію електричний двигун, потужністю 3 кВт. Максимальний розмір дошки складає 320х50мм. Довжину розрізу можна регулювати спеціальним упором. Для зручності використання, торцювальний станок може комплектуватися лазерним імітатором розрізу.
| Максимальний розмір дошки | 110 х 110 або 320 х 50 мм |
| Кількість обертів пилки | 2880 об/хв. |
| Потужність | 3 кВт |
| Тиск повітря | 0,4 – 0,6 мПа |
| Діаметр пилки | 450 мм |
| Внутрішній діаметр пилки | 32 или 50 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Число оборотов холостого хода | 2800 |
| ЧПУ | Нет |
| Ширина заготовки | 320 мм |
| Количество шпинделей | 1 шт. |
| Толщина заготовки | 50 мм |
| Потребляемая мощность | 3 |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 380 |
Информация для заказа
- Цена: 50 500 ₴


