
CMT 938.285.11 Фреза HM R=8 D=28,6 I=12,7 S=8
2 768 ₴
- В наличии
- Код: 938.285.11
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Якщо Ви шукаєте інструмент, який допоможе заощадити час і гроші, забезпечивши при цьому ідеально оброблену поверхню після фрезерування, тоді Вам потрібно придбати фрезу даної серії.
Високоякісна сталь корпусу та твердосплавні ножі забезпечують довговічність та витривалість. Як і всі інші інструменти СМТ, фреза покрита запатентованим помаранчевим покриттям P.T.F.E., яке запобігає прилипанню смол, клею, пилу.
Фреза ідеально відбалансована, що є запорукою надійної та точної робити. Широкий вибір розмірів дає великі можливості їх використання.
Характеристики
Діаметр кінцевої фрези (мм) 25,4
Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) 8
Зубів кінцевої фрези (шт) 2
Оберти кінцевої фрези Праві
Підшипник Нижній підшипник
Радіус кінцевої фрези (мм) 6,35
Робоча висота кінцевої фрези (мм) 12,7
Тип кінцевої фрези Кромкова радіусна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Корпус |
| Обработка материала | HPL(компакт пластик) |
| Конструкция | Цельная |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 28.6 мм |
| Длина рабочей части | 12.7 мм |
| Количество режущих граней | 2 |
| Радиус | 8 мм |
- Цена: 2 768 ₴








