
Верстат форматно-розкроювальний FDB Maschinen FR 32B
151 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 830030
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Форматно-розкроювальний верстат FDB Maschinen FR 32CF має рухому каретку з алюмінієвого сплаву шириною 375 мм з високоточними напрямними.
Конструктивні переваги FR 32B:
Каретка з роликовими направляючими - забезпечує найвищу якість різання без зазорів
Рух каретки плавний і простий в експлуатації, а верстат має тривалий термін служби.
Електричний привід підйому/опускання основної пилки та регулювання куту нахилу пильного блоку.
Висока міцність металу пильного блоку, що значно підвищує довговічність верстата, тому практично відсутня вібрація.
Каретка виготовлена з алюмінієвого комірчастого профілю з шириною робочих каретки 375 міліметрів.
Двигун на підрізній пилі та основній пилі потужністю 0,75/4,0 кВт.
Верстат спроектований на основі програми CAD, яка розраховує і моделює максимально допустиме навантаження і вимоги до конструкції верстата.
Техничні характеристики:
| Модель: | FR 32B |
| Напруга електродвигуна: | 380 В |
| Потужність електродвигуна основної пилки: | 4,0 кВт |
| Потужність електродвигуна підрізної пилки: | 0,75 кВт |
| Швидкість обертання основної пилки: | 4500-6000 об/хв |
| Швидкість обертання підрізної пилки: | 7000-8000 об/хв |
| Максимальна товщина пропилу 90°: | 80 мм |
| Регулювання кута пильного блоку: | 0°- 45° |
| Максимальна ширина пропилу: | 1250 мм |
| Максимальна довжина пропилу: | 3200 мм |
| Розмір рухомого столу : | 3200*375 мм |
| Вага верстата нетто: | 600 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Споживана потужність | 4.75 кВт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 120 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Хід каретки | 3100 мм |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Тип верстата | Односторонній |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 600 кг |
- Ціна: 151 000 ₴






