
ITA PA1.Пила D=350 F= 32 Z=108 K/P=3,6/3,0 TP 5° PH: 2/11/63 алюміній/PCV
6 652 ₴
- Под заказ
- Код: PA1.350032108.P00
Отправка с 12 мая 2026- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Відкрийте для себе високопродуктивні пильні диски серії PA1, спеціально розроблені для точного та ефективного розпилювання кольорових металів і ПВХ-профілів. Ці пили ідеально підходять для верстатів з поперечним розпилом, а також для верстатів з ЧПУ, забезпечуючи чудову якість різу та довговічність. Вони застосовуються для розпилювання кольорових металів та пластикових (наприклад, ПВХ) профілів товщиною до 7 мм. Завдяки спеціально розробленій формі зубів пили гарантують чистий, без сколів, різ, що дозволяє уникнути додаткової обробки. Виготовлені з високоякісного твердосплавного сплаву вони забезпечують довгий термін служби та стабільну роботу. Ці пили універсальні та підходять для різних матеріалів, включаючи алюміній, пластик, оргскло, алюмінієві профілі та ПВХ-профілі.
Характеристики
Призначення пильног диска
Алюміній/Кольорові метали/ДСП/ЛДСП/Композитні матеріали/Пластик
Зовнішній діаметр пильного диска 350
Внутрішній діаметр пильного диска 32
Зубів пильного диска 108
Пропил пильного диска 3,6
Товщина пильного диска 3
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β FZ\TR
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Алюминий, Латунь, Хром, Медь |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 350 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Толщина | 3.6 мм |
| Количество зубов | 108 |
- Цена: 6 652 ₴


