
CMT 291.180.24H Пила HM D=180 F=20 Z=24 K=2,6/1,6 по деревині
1 269 ₴
- В наличии
- Код: 291.180.24H
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Поєднання середньої кількості перемінно-скошених зубів, і кута врізання роблять цей пильний диск 291-ї серії, ідеальним для акуратного і ефективного розпилу твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, як вздовж, так і поперек. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.
ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного та поздовжнього розпилу.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, спеціальні чи ручні пили, акумуляторні.
МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, деревопохідні матеріали.
Характеристики
Призначення пильног диска Деревина
Зовнішній діаметр пильного диска 180
Внутрішній діаметр пильного диска 20
Зубів пильного диска 24
Пропил пильного диска 2,6
Товщина пильного диска 1,6
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 10° ATB
Кут атаки пильного диска α 20°


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Обработка материала | Дерево |
| Вид обработки | Поперечное пиление, Продольное пиление |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 190 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Толщина | 2.4 мм |
| Количество зубов | 24 |
- Цена: 1 269 ₴


