
CMT 906.692.11 Фреза HM I=38,1 D=19 S=12 + нижній підшипник
3 311 ₴
- В наличии
- Код: 906.692.11
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дана фреза ідеально підходить для вирівнювання та обгону ламінату. Нижній підшипник дозволяє працювати із шаблоном. Широкий вибір розмірів значно збільшує можливості використання фрез даного типу.
Характеристики
Тип кінцевої фрези Обгінна
Підшипник Нижній підшипник
Діаметр кінцевої фрези (мм) 19
Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) 12
Робоча висота кінцевої фрези (мм) 38,1
Загальна довжина кінцевої фрези (мм) 92,9
Оберти кінцевої фрези Праві
Зубів кінцевої фрези (шт) 2
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Фреза |
| Конструкция | Напайная |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 19 мм |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Наличие подшипника | Да |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 311 ₴



