
СМТ 273.216.64M Пила ITK D=216 F=30 Z=64 -5° Нег. K=1,8 з тонким пропилом по деревині
2 340 ₴
- В наличии
- Код: 273.216.64M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Пили серії ITK PLUS з тонким пропилом для чистового розпилу. Комбінація тонкого різу, "перемінно-скошених" зубів, мікрозернистого твердого сплаву і тришарового біметалічного припою, сприяють мінімальній кількості відходів і мінімальному навантаженні на Ваш диск і Вашу пилу.
P.T.F.E. покриття диска, з вмістом тефлону, запобігає налипанню стружки, смоли і нагару на корпус.
ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного розпилу, ідеальне оброблення краю. Особливо підходить для невеликих елементів.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні циркулярні пили, куторізки, електроінструмент, акумуляторні пили.
МАТЕРІАЛ: М’яка, тверда та екзотична деревина, деревопохідні плити шпоновані або ламіновані.
Характеристики
Зовнішній діаметр пильного диска 216
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 64
Пропил пильного диска 1,8
Товщина пильного диска 1,2
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 10° ATB + 8° Shear
Кут атаки пильного диска α -5° Neg.


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Обработка материала | Дерево |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез, Поперечное пиление, Продольное пиление |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 165 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Толщина | 1.7 мм |
| Количество зубов | 56 |
- Цена: 2 340 ₴



