
СМТ 292.210.64M Пила HM 210x30x2,8/1,8 Z=64
2 434 ₴
- В наличии
- Код: 292.210.64M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Пильні диски CMT 292-ї серії використовують на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах. Завдяки великій кількості перемінно-скошених зубів і куті врізання, дані диски ідеально підходять для для поперечного різу твердої і м'якої деревини. Диск прекрасно підходить як для автоматичної, так і ручної подачі на малій швидкості. Оснащений додатковими отворами для кріплення на більшості інструментів
ЗАСТОСУВАННЯ: Поперечний різ з ідеальним обробленням краю.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні циркулярні пили i торцювальні пили, електроінструмент.
МАТЕРІАЛ: М’яка, тверда і екзотична деревина, деревопохідні шпоновані або ламіновані панелі.
Характеристики
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зовнішній діаметр пильного диска 210
Зубів пильного диска 48
Кут атаки пильного диска α 15°
Призначення пильног диска Деревина
Пропил пильного диска 2,8
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 15° ATB
Товщина пильного диска 1,8
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Пильный |
| Вид обработки | Поперечное пиление, Продольное пиление |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 210 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Толщина | 2.8 мм |
| Количество зубов | 64 |
- Цена: 2 434 ₴



