
980.571.11 Фреза HM D=19,05 I=25,4 L=78 S=12 для штучного каменя, HPL
2 900 ₴
- В наличии
- Код: 980.571.11
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Завдяки цій фрезі без проблем можна впоратися з дуже твердими матеріалами. Фреза оснащена прямим підшипником, але є фрези із звуженим до основи підшипником типу Delrin® (код фрези 980.572.11), завдяки чому легко адаптуватися до кута
нахилу оброблюваного матеріалу, не залишаючи на ньому ніяких слідів.
Вже перший прохід забезпечує ідеально рівну і гладку поверхню. Твердосплавні, змінні ножі забезпечують довгу і комфортну роботу.
Крім того, двостороннє загострення ріжучих граней, заощадить Ваш час та кошти.
Характеристики
Тип кінцевої фрези Обгінна/Для штучного каменю
Підшипник
Нижній підшипник
Діаметр кінцевої фрези (мм) 19,05
Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) 12
Робоча висота кінцевої фрези (мм) 25,4
Загальна довжина кінцевої фрези (мм) 78
Оберти кінцевої фрези Праві
Зубів кінцевої фрези (шт) 2
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Фреза |
| Конструкция | Напайная |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 19 мм |
| Длина общая | 78 мм |
| Длина рабочей части | 30 мм |
| Наличие подшипника | Да |
| Количество режущих граней | 2 |
- Цена: 2 900 ₴


