
Пазувальна пила CMT 240.040.07R D=180 F=35 Z=18 K=4,0/3,0
3 152 ₴
- Под заказ
- Код: 240.040.06R
Отправка с 13 мая 2026+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
240.040.07M Пила пазова D=180 F=35 Z=18 K=4,0/3,0
ЗАСТОСУВАННЯ: Різ глухих пазів, вибірка четверті, профілювання.
ОБЛАДНАННЯ: Форматно-розкрійні верстати, настільні пили.
МАТЕРІАЛ: М’яка i тверда деревина, плити деревопохідні, пластик.



Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Пазование |
| Диаметр внутренний | 35 мм |
| Диаметр внешний | 180 мм |
| Количество зубов | 18 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Толщина | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 152 ₴



