
Круглопильный поперечный станок ЦПТ-315
34 500 ₴
- Под заказ
- Код: ЦПТ-315
Отправка с 01 июня 2026+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Верстат призначений для поперечного розкрою дошки або бруса максимальною шириною 350мм і максимальною висотою 100мм. Подача пилки здійснюється вручну по хромових направляючих з лінійними підшипниками. Діаметр пилки становить 315мм, в дію пилку приводить електричний двигун потужністю 2,2 кВт. Робочий стіл обладнаний швидковідкидними упорами і лінійкою. Верстат може комплектуватися рольгангом будь-якої довжини.
| Максимальна товщина дошки | 100 мм |
| Максимальна ширина дошки | 350 мм |
| Кількість обертів | 4000 об/хв. |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Діаметр пилки | 315 мм |
| Внутрішній діаметр пилки | 30 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Ширина заготовки | 350 мм |
| Толщина заготовки | 100 мм |
| Потребляемая мощность | 3 кВт |
| Количество шпинделей | 1 шт |
| Число оборотов холостого хода | 2800 об/мин |
| ЧПУ | Нет |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 380 |
Информация для заказа
- Цена: 34 500 ₴


