
СМТ 283.680.10M Пила HM D=250 Z=80 F=30 K/P=3,2/2,2 для торцювання дерева та пиляння ламінату без підрізної пили
6 018 ₴
- Под заказ
- Код: 283.680.10M
Отправка с 15 мая 2026- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Пильні диски даної серії використовується спільно з горизонтальними або вертикальними форматно-розкрійними верстатами, настільними і торцювальними пилами, ручними циркулярним пилами. Підходить для чистового торцювання і розпилу деревини, ДСП, ЛДСП, МДФ, панелей з двостороннім ламінованим покриттям, шпонованих панелей без підрізної пили. Твердосплавні зуби мають особливу форму та кути атаки що дозволяє обробляти крихкі заготовки, а також проводити розкрій панелей без підрізної пили.
ЗАСТОСУВАННЯ: Чистий розпил ламінованих панелей на верстатах без підрізного вузла з високою швидкістю подачі, торцюваннязаготовок з деревини.
ОБЛАДНАННЯ: Горизонтальний або вертикальний форматно-розкрійний верстат.
МАТЕРІАЛ: Плити одно чи двосторонньо ламіновані, матеріали покриті твердими і термопластичними покриттями, фанера.
Характеристики
Призначення пильног диска ДСП/ЛДСП/МДФ
Зовнішній діаметр пильного диска 250
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 80
Пропил пильного диска 3,2
Товщина пильного диска 2,2
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 38° Hi-ATB
Кут атаки пильного диска α -2° Neg.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез, Поперечное пиление |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 250 мм |
| Количество зубов | 80 |
| Обработка материала | Дерево, Пластик, Ламинат, ЛДСП, Мягкая древесина, Твердая древесина, HPL, Фанера |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3.2 мм |
- Цена: 6 018 ₴





