
Ножі HSS 330х16х1,8 мм (2 шт) на рейсмус
1 456 ₴/пара
- В наличии
- Код: 01004
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швидкоріжуча інструментальна сталь 65Mn. Ножі підходять для роботи із твердими породами деревини.
Довжина: 3330 мм
Ширина: 16 мм
Висота: 1,8 мм
Ціна вказана за набір із двох ножів у пластиковому пакуванні.


У нашій компанії Ви можете не тільки купити, а й заточити, відреставрувати стругальні ножі.
Детальніше про заточення Ви можете дізнатися у відповідному розділі - ЗАТОЧКА ІНСТРУМЕНТУ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 330 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Состояние | Новое |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Тип | Строгальный нож |
| Толщина | 1.8 мм |
| Ширина | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 456 ₴/пара



