
СМТ 273.300.96M Пила ITK D=300 F=30 Z=96 K=2,4 з тонким пропилом по деревині
4 960 ₴
- В наличии
- Код: 273.300.96M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Пили серії ITK PLUS з тонким пропилом для чистового розпилу. Комбінація тонкого різу, "перемінно-скошених" зубів, мікрозернистого твердого сплаву і тришарового біметалічного припою, сприяють мінімальній кількості відходів і мінімальному навантаженні на Ваш диск і Вашу пилу.
P.T.F.E. покриття диска, з вмістом тефлону, запобігає налипанню стружки, смоли і нагару на корпус.
ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного розпилу, ідеальне оброблення краю. Особливо підходить для невеликих елементів.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні циркулярні пили, куторізки, електроінструмент, акумуляторні пили.
МАТЕРІАЛ: М’яка, тверда та екзотична деревина, деревопохідні плити шпоновані або ламіновані.
Характеристики
Кут атаки пильного диска α 12°
Призначення пильног диска Деревина
Зовнішній діаметр пильного диска 250
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 80
Пропил пильного диска 2,4
Товщина пильного диска 1,6
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 10° ATB + 8° Shear
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Обработка материала | Дерево |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез, Поперечное пиление, Продольное пиление |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 300 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Толщина | 2.6 мм |
| Количество зубов | 96 |
- Цена: 4 960 ₴


