
ITA Фреза VHM Z1 D=3 I=16 L=80 S=8 RH позитив, алюміній, редукція I1=45 0,2 на сторону
2 120 ₴
- Под заказ
- Код: SP02.03.016.080.08R
Отправка с 08 июня 2026+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Викид стружки кінцевої фрези Вверх
Діаметр кінцевої фрези (мм) 3
Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) 8
Загальна довжина кінцевої фрези (мм) 80
Зубів кінцевої фрези (шт) 1
Оберти кінцевої фрези Праві
Робоча висота кінцевої фрези (мм)40
Робоча висота кінцевої фрези I1 (мм): 16
Призначення кінцевої фрези
по алюмінію/по ALUCOBOND®/по ALUCOBOND® A2/по ПВХ профілю/по алюмінієвому профілю
Тип кінцевої фрези Спіральна чистова
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Длина общая | 80 мм |
| Диаметр рабочий | 3 мм |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 120 ₴





