
СМТ 189.040.51 Фреза HS 5% D=4 I=46 I2=16 L=90 S=8 Z1 по алюмінію, фреза HSS з подовженою робочою частиною
1 395 ₴
- В наличии
- Код: 189.040.51
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
ЗАСТОСУВАННЯ:
Будова із однією ріжучою граню дозволяє досягнути чистий і швидкий різ в алюмінієвих сплавах і пластику. Дана фреза працює більш ефективно порівняно із прямою фрезою. Також вона має загострений торець, що дозволяє засвердлюватися у матеріал. Може застосовуватись на верстатах з ЧПУ та ручних фрезерах, із встановленням у відповідний патрон та цангу.
- Виготовлена із високоякісного HSS 5% - им вмістом кобальту;
- 1 ріжуча спіраль - позитив;
- Максимально 12 000 об/хв;
- Викид тирси вгору.
Характеристики
Викид стружки кінцевої фрези Вверх
Діаметр кінцевої фрези (мм) 4
Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) 8
Загальна довжина кінцевої фрези (мм) 90
Зубів кінцевої фрези (шт) 1
Оберти кінцевої фрези Праві
Робоча висота кінцевої фрези (мм) 46
Тип кінцевої фрези Для алюмінію HSS


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 4 мм |
| Длина общая | 90 мм |
| Длина рабочей части | 46 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
- Цена: 1 395 ₴





