
CMT 226.048.09M Пила HM D=235 F=30 Z=48 K=2,2/1,8 для пиляння сталі "сухий різ"
2 920 ₴
- В наличии
- Код: 226.048.09M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Пильні диски даної серії спеціально призначені для „сухого різу” різання сталі, без застосування лубрикантів.
ЗАСТОСУВАННЯ: Розкрій листового металу, сендвіч-панелей, нарізка труб, профілів. Не рекомендується застосування лубрикантів.
ОБЛАДНАННЯ: Ручні дискові пили, торцювальні пили.
МАТЕРІАЛ: Металеві матеріали, конструкційна сталь.
Увагa! ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВІДМІННОЇ ЯКОСТІ РІЗУ І ДОВГОГО ТЕРМІНУ ВИКОРИСТАННЯ ПИЛИ ПОТРІБНО ЗАСТОСОВУВАТИ РЕКОМЕНДОВАНІ ОБЕРТИ (RPM).
Значення MAX RPM розраховані для безпечної роботи, недотримання рекомендованих обертів значно скорочує термін використання інструменту.
Характеристики
Кут атаки пильного диска α 0°
Призначення пильног диска Метал та сталь
Зовнішній діаметр пильного диска 235
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 48
Пропил пильного диска 2,2
Товщина пильного диска 1,8
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 8° FWF
Рекомендовані оберти пильного диска (RPM) 2800
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 235 мм |
| Количество зубов | 48 |
| Обработка материала | Металл |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
- Цена: 2 920 ₴






