
СМТ 285.660.10M Пила HM D=250 F=30 Z=60 K=3,2/2,2 CHROME для поздовжнього і поперечного пиляння
4 207 ₴
- В наличии
- Код: 285.660.10M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Даний пильний диск використовується спільно з настільними і торцювальні пилами, ручними циркулярним пилами і форматно-розкрійними верстатами. Підходить для поздовжнього і поперечного розпилу м\'якої або твердої деревини, деревопохідних матеріалів, фанери.
Дана пила має хромоване покриття, завдяки якому зменшується коефіцієнт тертя, і відповідно пила менше нагрівається. Антивібраційні прорізи заповнені поліуретаном, завдяки чому знижується вібрацію і шум при роботі.
ЗАСТОСУВАННЯ: Універсальні пили для якісного поздовжнього і поперечного розпилу.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні і торцювальні пили, ручні циркулярні пили, форматно-розкрійні верстати.
МАТЕРІАЛ: Деревина м’яка, тверда, деревопохідні матеріали.
Характеристики
Кут атаки пильного диска α 10°
Призначення пильног диска Деревина
Зовнішній діаметр пильного диска 250
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 60
Пропил пильного диска 3,2
Товщина пильного диска 2,2
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 15° ATB
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Продольное пиление, Поперечное пиление |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 250 мм |
| Количество зубов | 60 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3.2 мм |
- Цена: 4 207 ₴



