
CMT 911.040.11 Фреза пазова HM D=4 I=10 L=45 S=8
1 811 ₴
- В наличии
- Код: 911.040.11
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якщо Ви шукаєте інструмент, який допоможе Вам заощадити час і гроші, забезпечивши при цьому ідеально оброблену поверхню після фрезерування, тоді Вам потрібно придбати фрезу даної серії.
Використання на виробництві високоякісної сталі корпусу та твердосплавних ножів забезпечує довговічність та витривалість.
Кожна фреза ідеально збалансована, що є запорукою надійної та точної робити. Широкий вибір розмірів дає великі можливості їх використання.
Характеристики
Діаметр кінцевої фрези (мм) 4
Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) 8
Загальна довжина кінцевої фрези (мм) 50
Зубів кінцевої фрези (шт) 2
Оберти кінцевої фрези Праві
Робоча висота кінцевої фрези (мм) 10
Тип кінцевої фрези Пазова


Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Корпус |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 4 мм |
| Длина рабочей части | 10 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Обработка материала | Мягкая древесина, Твердая древесина |
Информация для заказа
- Цена: 1 811 ₴





