
СМТ 285.072.12M Пила HM D=300 F=30 Z=72N K=3,2/2,2 чистовая для поперечного пиления
4 554 ₴
- В наличии
- Код: 285.072.12M
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
285.072.12M Пила HM D=300 F=30 Z=72N K=3,2/2,2


ВИКОРИСТАННЯ:
Для поперечного розпилювання. Чистий різ
ДЛЯ ПРИЛАДІВ:
Пили столові, спеціальні та ручні.
МАТЕРІАЛ:
Тверда та м'яка деревина, деревопохідні матеріали.
| Зовнішній діаметр (D [mm]): | 315.00 |
|---|---|
| Діаметр отвору (F [mm]): | 30.00 |
| Додаткові отвори (PH): | COMBI3 |
| Кількість зубів (Z): | 72 |
| Ширина пропилу (K [mm]): | 3.2 |
| Товщина корпусу пили (P [mm]): | 2.20 |
| Кут врізки (α [°]): | 15° |
| Тип заточення зуба (ZĄB): |
10° NS (ATB)
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Поперечное пиление |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 300 мм |
| Количество зубов | 72 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 554 ₴






