
СМТ 272.305.72M Пила ITK D=305 F=30 Z=72 з тонким пропилом по деревині
4 752 ₴
- В наличии
- Код: 272.305.72M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Пили серії ITK PLUS з тонким пропилом для поперечного розпилу. Комбінація тонкого різу, "перемінно-скошених" зубів, мікрозернистого твердого сплаву і тришарового біметалічного припою, сприяють мінімальній кількості відходів і мінімальному навантаженні на Ваш диск і Вашу пилу.
P.T.F.E. покриття диска, з вмістом тефлону, запобігає налипанню стружки, смоли і нагару на корпус.
ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного розпилу. Особливо підходить для невеликих елементів.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні циркулярні пили, куторізки, електроінструмент,акумуляторні пили.
МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, фанерa.
Характеристики
Кут атаки пильного диска α -5° Neg.
Призначення пильног диска Деревина
Зовнішній діаметр пильного диска 305
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 72
Пропил пильного диска 2,6
Товщина пильного диска 1,8
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 10° ATB
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез, Продольное пиление, Поперечное пиление |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 300 мм |
| Количество зубов | 48 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Толщина | 2.6 мм |
- Цена: 4 752 ₴

