
CMT 281.760.48H Пила по HPL та ламінату, HM D=160 F=20 Z=48 2,2/1,6 TCG NEG
3 649 ₴
- В наличии
- Код: 281.760.48H
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
281.760.48H Пила HM D=160 F=20 Z=48 2,2/1,6 TCG
Хромований диск для ефективного різу HPL та ламінату.
Характеристики
Внутрішній діаметр пильного диска 20
Зовнішній діаметр пильного диска 160
Зубів пильного диска 48
Кут атаки пильного диска α -5° Neg.
Призначення пильног диска ДСП/ЛДСП/МДФ/HPL
Пропил пильного диска 1,8
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β TCG
Товщина пильного диска 1,2
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Пластик, Ламинат, HPL |
| Диаметр внешний | 160 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Толщина | 1.8 мм |
| Количество зубов | 48 |
Информация для заказа
- Цена: 3 649 ₴



