
CMT 285.064.08M Пила HM D=200 F=30 Z=64N K=3,2/2,2
3 330 ₴
- В наличии
- Код: 285.064.08M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Велика кількість перемінно-скошених зубів, і кут врізання роблять цей пильний диск, ідеальним для поперечного розпилу з чистим різом твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.
ЗАСТОСУВАННЯ:Для поперечного розпилу, з чистим різом.
ОБЛАДНАННЯ:Настільні пили, електроінструмент.
МАТЕРІАЛ:Деревина м’яка, тверда, екзотична, МДФ, ДСП, та інші деревопохідні матеріали.
Характеристики
Кут атаки пильного диска α 5°
Призначення пильног диска Деревина
Зовнішній діаметр пильного диска 200
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 64
Пропил пильного диска 3,2
Товщина пильного диска 2,2
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 15° ATB
Макс. 9000 об/хв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Обработка материала | МДФ, Мягкая древесина, Твердая древесина, Дерево |
| Вид обработки | Чистый рез, Поперечное пиление |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 200 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Толщина | 3.2 мм |
| Количество зубов | 64 |
- Цена: 3 330 ₴

