
Торцювальна пила 115x3,2x2,2x30 z=30 для кромкооблицювальних верстатів SCM
3 203 ₴
- Под заказ
- Код: PKA.115030030.00A
Отправка с 14 мая 2026+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Торцювальна пила 115x3,2x2,2x30 z=30
для кромкооблицювальних верстатів SCM
Зовнішній діаметр пильного диска 115
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 30
Пропил пильного диска 3,2
Тип заточки зубів - перемінно скошені WZ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Германия |
| Вид обработки | Чистый рез |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 115 мм |
| Количество зубов | 30 |
| Назначение | Пильный |
| Толщина | 3.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 203 ₴


