
СМТ 912.691.11B Фреза HM D=19 I=50,8 S=12 + верхній підшипник
3 061 ₴
- В наличии
- Код: 912.691.11B
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ідеальний інструмент як для професіоналів, так і для початківців. Фреза має 2 впаяних леза HM. Також оснащена направляючим підшипником, який дозволяє працювати з використанням шаблону.
УВАГА:
Перед тим, як приступити до роботи, переконайтеся, що шаблон добре прикріплений до оброблюваного матеріалу.
Характеристики
Діаметр кінцевої фрези (мм)
19
Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм)
12
Загальна довжина кінцевої фрези (мм)
92
Зубів кінцевої фрези (шт)
2
Оберти кінцевої фрези
Праві
Підшипник
Верхній підшипник
Робоча висота кінцевої фрези (мм)
50,8
Тип кінцевої фрези
Пазова
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Длина общая | 92 мм |
| Длина рабочей части | 50.8 мм |
| Диаметр рабочий | 19 мм |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Конструкция | Напайная |
| Количество режущих граней | 2 |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Наличие подшипника | Да |
| Обработка материала | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 3 061 ₴





