
Ножі HSS 210x16,5x1,5 мм на рейсмус
1 196 ₴/пара
- В наличии
- Код: 00963
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швидкоріжуча інструментальна сталь HSS.
Ножі підходять для роботи із твердими породами деревини.
Сумісні з такими моделями верстатів:
- Einhell TH-SP 204, TC-SP 204
- ERBAUER 052 BTE, PB02
У нашій компанії Ви можете не тільки купити, а й заточити, відреставрувати стругальні ножі.
Детальніше про заточення Ви можете дізнатися у відповідному розділі - ЗАТОЧКА ІНСТРУМЕНТУ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Состояние | Новое |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Тип | Строгальный нож |
| Толщина | 1.5 мм |
| Ширина | 16.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 196 ₴/пара





