-5%

Комплект пил HERO V6 300х30 96z + 120х20/22 12+12z до форматно-розкрійного верстата
6 500 ₴
6 175 ₴
- В наличии
- Код: HERO-комплект-2к
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
КОМПЛЕКТ
300х3,2х2,2х30 мм, 96z TCG - основна пила (62 євро)
120х2,8-3,6х20 (22) мм 12+12z - підрізна двокорпусна пила (49 євро)
Відбалансований шліфований корпус з легованої сталі 75CR1, покриття хром
Напайки - твердий сплав Ceratizit.
Мідні вставки в термокомпенсаційних слотах - один з найбільш ефективних способів поглинання вібрації і температурних розширень корпусу пили, що забезпечує довговічність роботи інструменту.
Весь виробничий цикл пил HERO виконується на німецькому обладнанні з ЧПУ.
- Верстат лазерного різання Trumpf (Німеччина)
- Верстат для напайки твердосплавних напайок Gerling (Німеччина)
- Заточувальні верстати з ЧПУ Vollmer (Німеччина)
- Використовуються тільки якісні припої виробництва компанії BRAZETEC GROUP (Німеччина).

Також в наявності СВЕРДЛА для присадочних верстатів - топ-якість за найкращими цінами:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hero |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 300 мм |
| Количество зубов | 96 |
| Обработка материала | МДФ, ЛДСП |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 175 ₴








