
ПИЛОРАМА "ФЕРМЕР" ПЛП-80М (електрична), ланцюгова передача
123 000 ₴
- Під замовлення
- Код: ПЛП-80 Е
Відправка з 02 червня 2026- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Горизонтальна стрічковопильна пилорама "Фермер" ПЛП-80М - модернізована модель, що відрізняється ланцюговим методом підняття/опускання каретки для забезпечення довговічності механізму, порівняно із звичайним гвинтом та гайкою підйому каретки.
Рама 8 м
Пилорама на ланцюговій передачі працює тільки обладнана електронною лінійкою Sigma (обов'язкова опція, 18000 грн). Електронна лінійка - ПЛК, на якому виставляється бажане значення опускання пильного полотна (товщина дошки), натисканням кнопки пильний вузол опускається на задане значення автоматично.
Головною перевагою пилорами є її невеликі габарити та вага, що дозволяє використовувати пристрій у підсобних господарствах, столярних цехах або на будівельних майданчиках. Пилорама зручна при транспортуванні, оскільки завдяки розбірній конструкції легко вміщується на піддон.
На стрічково-пильному верстаті можна розпилювати круглий ліс діаметром до 800 мм, при цьому енергоспоживання складає всього 5 кВт/год. Пилорама комплектується електричним двигуном 7,5 кВт.
| Максимальний діаметр колоди | 800 мм |
| Максимальна ширина розпилу | 640 мм |
| Мінімальна товщина дошки | 3 мм |
| Максимальна товщина дошки | 250 мм |
| Точність розпилу | 1 мм/1м |
| Товщина розпилу | 2-3 мм |
| Швидкість різання | 5 куб. м./зміна |
| Потужність | 7.5 кВт |
| Стрічкова пила | 3800 х 35 х 0,9мм |
Обов'язкова опція: Елктронна лінійка SIGMA: +18000 грн
ОПЦІОНАЛЬНО:
Дебаркер (фреза для підріза кори): +16500 грн
Рама 6 м (замість стандартних 8 м): -1500 грн

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид пилорами | стрічкова |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| ЧПУ | Ні |
- Ціна: 123 000 ₴





