
Ножі HSS 306x8x2 мм на рейсмус Makita 2012, 2012NB
1 456 ₴/пара
- В наличии
- Код: 00960
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швидкоріжуча інструментальна сталь HSS. Ножі підходять для роботи із твердими породами деревини.
Сумісні з такими моделями верстатів:
Makita 2012NB, 2012
У нашій компанії Ви можете не тільки купити, а й заточити, відреставрувати стругальні ножі.
Детальніше про заточення Ви можете дізнатися у відповідному розділі - ЗАТОЧКА ІНСТРУМЕНТУ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 306 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Состояние | Новое |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Тип | Строгальный нож |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 456 ₴/пара




