
HERO Пила 160х2,2x1,6х20 мм 56z NEG по ДСП і алюмінію
1 872 ₴
- В наличии
- Код: 00916
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HERO Пила 160х2,2x1,6х20 мм 56z NEG по ДСП і алюмінію
Для електроінструменту
ЗАСТОСУВАННЯ:
Для пиляння ЛДСП, різання трубчастих та профільних заготовок з алюмінію
ОБЛАДНАННЯ:
Куторізки, електроінструмент.
МАТЕРІАЛ:
Алюміній, латунь, алюмінієві сплави, композитні матеріали (ЛДСП).
| Зовнішній діаметр: | 160.00 |
|---|---|
| Діаметр отвору: | 20.00 |
| Додаткові отвори: | 2/6/32 |
| Кількість зубів: | 56 |
| Ширина пропилу: | 2,2 |
| Товщина корпусу пили: | 1,6 |

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Hero |
| Страна производитель | Китай |
| Обработка материала | Алюминий, Латунь, ЛДСП, Пластик, Ламинат |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез, Поперечное пиление |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 160 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Толщина | 2.2 мм |
| Количество зубов | 56 |
Информация для заказа
- Цена: 1 872 ₴


