
СМТ 285.080.10M Пила HM D=250 F=30 Z=80 K=3,2/2,2 для поперечного різу
4 507 ₴
- В наличии
- Код: 285.080.10M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Поєднання середньої кількості перемінно-скошених зубів, і кута врізання роблять цей пильний диск 285-ї серії, ідеальним для акуратного і ефективного розпилу твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, як вздовж, так і поперек. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.
ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного та поздовжнього розпилу.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, спеціальні чи ручні пили, акумуляторні.
МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, деревопохідні матеріали.
Характеристики
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зовнішній діаметр пильного диска 250
Зубів пильного диска 80
Кут атаки пильного диска α 5°
Призначення пильног диска Деревина
Пропил пильного диска 3,2
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 15° ATB
Товщина пильного диска 2,2
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Дерево |
| Вид обработки | Поперечное пиление, Продольное пиление |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 250 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Толщина | 3.2 мм |
| Количество зубов | 80 |
- Цена: 4 507 ₴




