
CMT 226.572.10 Пила HM D=254 F=15,87 Z=72 K=2,2/1,8 FWF CERMET для нержавіючої сталі
9 833 ₴
- Под заказ
- Код: 226.572.10
Отправка с 13 мая 2026- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
226.572.10 Пила HM D=254 F=15,87 Z=72 K=2,2/1,8 FWF
Ідеальний сухий рез на всіх універсальних пилах по металу, особливо відрізних верстатах. Пили забезпечують акуратний чистий рез. Спеціальні напайки зуби ультрамикрозернистого карбіду вольфраму для більшого ресурсу пилки.
Пили ідеальні для обробки наступних металів:
нержавіюча сталь, чавун, профільоване залізо, труби, листовий метал.
Застосування: поперечний пиляння різних матеріалів.
Обладнання: дискові і пили циркулярні пили без використання мастила.
Матеріал: чорні метали і конструкційна сталь.
Попередження: не рекомендується для кольорових металів, деревини, скла, бетону або пластику.
Технічні параметри твердосплавних зубів:
- висота зуба, мм: 5
- сплав, марка ISO: K30
- ступінь твердості (HV10): 1,520
- опір поперечному розриву (N/мм2): 2,300



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Чистый рез, Поперечное пиление |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 254 мм |
| Количество зубов | 72 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
- Цена: 9 833 ₴



