HPL

CMT 281.810.60M Пила по HPL та ламінату, HM D=210 K=2,6/1,6 F=30 Z=60 TCG NEG
5 897 ₴
- В наличии
- Код: 281.810.60M
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
281.810.60M Пила по HPL та ламінату, HM D=210 K=2,6/1,6 F=30 Z=60 TCG NEG
Хромований диск для ефективного різу HPL та ламінату.
Характеристики
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зовнішній діаметр пильного диска 210
Зубів пильного диска 60
Кут атаки пильного диска α -3° Neg.
Призначення пильног диска ДСП/ЛДСП/МДФ/HPL
Пропил пильного диска 2,6
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β TCG
Товщина пильного диска 1,6
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 210 мм |
| Количество зубов | 60 |
| Обработка материала | Пластик, Ламинат, HPL |
| Назначение | Пильный |
| Толщина | 2.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 897 ₴




