HPL

CMT 281.816.64M Пила по HPL та ламінату, HM D=216 K=2,6/1,6 F=30 Z=64 TCG NEG
6 246 ₴
- В наличии
- Код: 281.816.64M
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хромований диск для ефективного різу HPL та ламінату.
Характеристики
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зовнішній діаметр пильного диска 216
Зубів пильного диска 64
Кут атаки пильного диска α -3° Neg.
Призначення пильног диска ДСП/ЛДСП/МДФ/HPL
Пропил пильного диска 2,6
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β TCG
Товщина пильного диска 1,6
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 216 мм |
| Количество зубов | 64 |
| Обработка материала | Пластик, Ламинат, HPL |
| Назначение | Пильный |
| Толщина | 2.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 246 ₴



