
CMT 297.096.13M Пила HW D=305 F=30 Z=96 K=3,2/2,8 для цветных металлов, пластика и ламината
6 941 ₴
- В наличии
- Код: 297.096.13M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Пили для кольорових металів компанії CMT ідеальні для торцювальних пил. Оптимальні для робіт по алюмінію, міді, іншим матеріалам що не містять заліза. Основною особливістю є висока ударна в\'язкість зубів зі спеціального сплаву. Негативний кут врізання -6° дозволяє контролювати процес пиляння і залишати гладкі акуратні краї заготовки без застрягання тонких деталей. Спеціальна конструкція пазух для ефективного видалення стружки.
ЗАСТОСУВАННЯ: Різання труб, порожнистих профілів і брусків, розкрій панельних матеріалів.
ОБЛАДНАННЯ: Циркулярні пили, торцювальні пили, настільні пили.
МАТЕРІАЛ: Алюміній, латунь, алюмінієві сплави, композитні матеріали, ламіноване ДСП.
УВАГА: Рекомендовано використання рідкого лубриканту. Не рекомендовано використання восковмісного лубриканту.
Характеристики
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зовнішній діаметр пильного диска 305
Зубів пильного диска 96
Кут атаки пильного диска α -6° Neg.
Призначення пильног диска
Алюміній/Кольорові метали/ДСП/ЛДСП/Композитні матеріали/Пластик
Пропил пильного диска 3,2
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β TCG
Товщина пильного диска 2,5


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 305 мм |
| Количество зубов | 96 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Латунь, Медь, Хром, Алюминий |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3.2 мм |
- Цена: 6 941 ₴


