
СМТ 285.760.48H Пила HM D=160 F=20 Z=48 2,2/1,6 ATB для електроінструменту
2 600 ₴
- В наличии
- Код: 285.060.10M
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хромована пила для електроінструменту призначена для поперечного розпилу твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.
ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного розпилу.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, електроінструмент.
МАТЕРІАЛ:Деревина м’яка, тверда, МДФ, ДСП, та інші деревопохідні матеріали.
Характеристики
Зовнішній діаметр пильного диска 160
Внутрішній діаметр пильного диска 20
Зубів пильного диска 48
Пропил пильного диска 2,2
Товщина пильного диска 1,6
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 12° ATB
Кут атаки пильного диска α 5°
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Дерево |
| Вид обработки | Поперечное пиление, Продольное пиление |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 160 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Толщина | 2.2 мм |
| Количество зубов | 48 |
Информация для заказа
- Цена: 2 600 ₴



