
CMT 291.160.24H Пила HM D=160 F=20 Z=24 K=2,2/1,6 по деревині
1 178 ₴
- В наличии
- Код: 291.160.24H
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
CMT 291.160.24H Пила HM D=160 F=20 Z=24 K=2,2/1,6 по деревині
Поєднання середньої кількості перемінно-скошених зубів, і кута врізання роблять цей пильний диск 291-ї серії, ідеальним для акуратного і ефективного розпилу твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, як вздовж, так і поперек. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.

ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного та поздовжнього розпилу.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, спеціальні чи ручні пили, акумуляторні.
МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, деревопохідні матеріали.
Характеристики
Внутрішній діаметр пильного диска 20
Зовнішній діаметр пильного диска 190
Зубів пильного диска 24
Кут атаки пильного диска α 15°
Призначення пильног диска Деревина
Пропил пильного диска 2,6
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 15° ATB
Товщина пильного диска 1,6

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Продольное пиление, Поперечное пиление |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Диаметр внешний | 160 мм |
| Количество зубов | 24 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Толщина | 2.2 мм |
- Цена: 1 178 ₴


