
СМТ 912.160.11B Фреза HM D=16 I=31,7 S=8 + верхній підшипник
2 898 ₴
- В наличии
- Код: 912.160.11B
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ідеальний інструмент як для професіоналів, так і для початківців. Фреза має 2 впаяних леза HM. Також оснащена направляючим підшипником, який дозволяє працювати з використанням шаблону.
УВАГА:
Перед тим, як приступити до роботи, переконайтеся, що шаблон добре прикріплений до оброблюваного матеріалу.
Характеристики
Діаметр кінцевої фрези (мм) 16
Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) 8
Загальна довжина кінцевої фрези (мм) 66,5
Зубів кінцевої фрези (шт) 2
Оберти кінцевої фрези Праві
Підшипник Верхній
Робоча висота кінцевої фрези (мм) 31,7
Тип кінцевої фрези Пазова
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Напайная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 16 мм |
| Длина общая | 80 мм |
| Длина рабочей части | 31.7 мм |
| Наличие подшипника | Да |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 898 ₴




