
Пазувальна пила CMT 240.030.06M D=150 F=30 Z=12 K=3,0/2,0
1 886 ₴
- В наличии
- Код: 240.030.06M
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
240.030.06M Пила пазова D=150 F=30 Z=12 K=3,0/2,0
ЗАСТОСУВАННЯ: Різ глухих пазів, вибірка четверті, профілювання.
ОБЛАДНАННЯ: Форматно-розкрійні верстати, настільні пили.
МАТЕРІАЛ: М’яка i тверда деревина, плити деревопохідні, пластик.



Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Пазование |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 150 мм |
| Количество зубов | 12 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Толщина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 886 ₴



