
Фреза алмазная DTA DIA D=20 I=25 S=20 RH Z=3+1 ECO
2 704 ₴
- В наличии
- Код: DTA.20.025.20.0SR
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Опис
- Один зуб розміщений на двох чи трьох спіралях
- Товщина алмазної плитки 2,5мм
- Можливість загострювання 2-3 рази
- Швидкість подачі матеріалу 3- 6м/хв
- Зуб HМ на торці забезпечить можливість засвердлювання в матеріал
ЗАСТОСУВАННЯ: Для свердління, розкрою та форматування матеріалів: ДСП, одно- чи двостороннього ламінованого або покритого меламіном, МДФ.
ПЕРЕВАГИ / ОСОБЛИВОСТІ
Доступна ціна та довгий термін використання інструменту.
Характеристики
Висота плитки алмазної кінцевої фрези 2,5
Діаметр кінцевої фрези (мм) 20
Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) 20
Загальна довжина кінцевої фрези (мм) 85
Зубів кінцевої фрези (шт) 1+1
Корпус алмазної кінцевої фрези STAINLESS STEEL
Оберти кінцевої фрези Праві
Плитки алмазної кінцевої фрези 3PCD+1HM
Робоча висота кінцевої фрези (мм) 25
Спіралей алмазної кінцевої фрези 3

Преимущества / Особенности:
Низкая цена и долгий срок службы инструмента.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Италия |
| Длина общая | 80 мм |
| Длина рабочей части | 25 мм |
| Диаметр рабочий | 20 мм |
| Диаметр хвостовика | 20 мм |
| Материал режущей части | Алмаз |
| Обработка материала | МДФ |
| Тип | Корпус |
| Пользовательские характеристики | |
| исполнение | Концевая |
- Цена: 2 704 ₴








